РАМА Рама Стальна, disk Вилка Crossride 26", хід 80мм, сталь Рульова колонка Neco ПРИВОД Швидкостей 21 Манетки Sunrun SL-KD-80 ревошифт Передній перемикач Sunrun FD-QD-35 Neco 42x34x24t Цепь MAYA Каретка Neco ТОРМОЗА Тип тормозов Repute, disk 160/160 Тормозные ручки Sunrun КОЛЕСА Обода Gravity 26" черные, 36H Спицы черные Покрышки Forza 26x2,1 КОМПЛЕКТУЮЩИЕ Руль Crossride 560x31,8 сталь Грипсы резиновые 120мм Вынос Crossride Седло Crossride Подседельный штырь Crossride Педалі Neco
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Виробник | Crossride |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 14" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 140-155 |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 26" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 395 ₴








