Велосипед AL 29" Ardis TUCAN MTB 2021 рама 18"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Виробник | Discovery |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Рік випуску | 2021 |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 18" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 29" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 480 ₴





