
Велосипед AL 27.5" FORMULA ZEPHYR 3.0 DD 2022 рама 19" Сіро-червоний
10 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPS-FR-27.5-155
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед AL 27.5" FORMULA ZEPHYR 3.0 DD 2022 рама 19"
Formula — бренд, який не має конкурентів у виробництві велосипедів недорогої цінової категорії. Щороку лінійка велосипедів Формула вдосконалюється й розширюється. Сьогодні велосипеди Формула — бренд, що лідирує серед спортивних бюджетних торгових марок України.
Велосипед 27.5" Formula ZEPHYR 3.0 DD 19" сіро-червоний 2022 — чудовий і надійний велосипед від відомого бренда Formula. Він перетворить катання на справжнє задоволення. Його легка алюмінієва рама, дискові гальма та продумана до дрібниць геометрія виведуть вашу поїздку на новий рівень. Високу прохідність по різних типах поверхні забезпечують якісні покришки. Надійна гальмівна система робить гальмування безпечним за будь-яких умов.
Матеріал рами: Алюміній
Розмір рами, зріст L (зріст 170-190 см)
Розмір рами, дюйм 19"
Максимальна вага користувача 110 кг
Тип підвіски Хардтейл
Вилка Пружинно-еластомірна
Хід вилки 100 мм
Регулювання амортизованої вилки LockOut (блокування ходу пружини)
Кількість швидкостей 24
Касета Sunshine 11-32, 8k
Манетка L-TWOO SL-V5008 L3 R8 (манетки)
Задний переключатель L-TWOO RD-V5008-M
Передній перемикач L-TWOO FD-V5008
Каретка Картридж, з пиловологозахистом
Цепь ТЕС
Педалі алюмінієві платформи із зачіпками
Гальмівна система
Гальма Дискові 160/160
Тип гальм Дискові механічні
Гальмо Ручне
Діаметр коліс 27.5"
Покришки Compass 27.5х2.10
Втулки Передня втулка: алюміній, кулькові підшипники, 14G 36H, ексцентрик
Задня втулка: алюміній, кулькові підшипники, 14G 36H
Довжина керма 680 мм
Винос керма Алюміній 60 мм
Кермова колонка 1-1/8" Підсідельний штир 350 мм, д.27,2 мм
Матеріал підсідельного штиря Алюміній
Сідло Комфортне, з м'яким наповнювачем
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Виробник | Formula |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Сірий |
| Рік випуску | 2022 |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 19" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 800 ₴