
Самокат ScooTer Galaxy S200D складаний Синій
1 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1861-1
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат ScooTer Galaxy S200D (HT-2002C-S200D)
Складана конструкція
Регулювання висоти керма
Складане кермо
Підніжка
Вага — 3.2 кг.
Габарити в складеному вигляді. 80 см* 11 см* 30 см
Діаметр коліс — 20 см.
Висота стійки керма від землі:
Нижнє положення — 98 см
Середнє положення — 102 см.
Верхнє положення — 107 см.
Колеса на промподшипниках 608RS
Колеса 200х30 мм
До 85 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.2 кг |
| Виробник | Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴