Ніж керамбіт GRAND WAY X 14 складаний
ВИРОТКИЙ:
GRAND WAY
ВИД НІЖУ:
СКЛАДНОЙ
ОГЛЯДКА ДЛИНА, ММ:
180
ДЛИНА ЛЕЗА, ММ:
60
ДЛИНА РУКОЯТІ, ММ:
120
ТОЛЩИНА ЛЕЗВИЯ, ММ:
2.4
ШИРИНА ЛЕЗА, ММ:
30
МАРКА СТАЛІ:
440 C
ТВЕРДІСТЬ СТАЛІ, HRC:
57-58
ПОВЕРХНІСТЬ ЛЕЗА:
TI-NI(TITANIUM NITRIDE)
МАТЕРІАЛ РУКОЯТКИ:
ПЛАСТІК
НАЛИЧІ КЛІПСИ:
ДА
ТИП ЗАМКА:
LINER LOCK (ASSISTED LOCK)
НАЛИЧІ ЧОХЛА:
НЕТ
МАСА, Г:
92
Ніж X 14 — це складаний керамбіт із клинком із технологічної 440C, а його металева ручка з шорсткою поверхнею, хоч і має незвичний вигляд, але досить зручно лежить у руці.
Для зручності одноручного відкриття клинка, на ньому є овальний отвір. За надійність відкриття й розкриття ножа, а також фіксації клинка, відповідає популярний і перевірений часом замок лайнер-лок.
Використана під час виготовлення клинка сталь 440C, що вирізняється належним вмістом хрому, забезпечує зносостійкість і антикорозійність. Загалом, складаний керамбіт X 14 має чудові різальні властивості, непогано чинить опір ударним навантаженням і довго зберігає гостроту. Матово-сіре нітрид-титанове покриття тільки підсилює ці позитивні властивості.
Керамбіт є вдалим варіантом для носіння ножа щодня в міських умовах, він гарний, наприклад, для чищення фруктів, а також розкриття картонних коробок, посилок та інших паковань.
Обладнаний складаним керамбітом і кліпсою, яка збільшує зручність використання цього компактного ножа — його легко закріпити та зняти в разі потреби з кишені, ременя або підсумка. Класичне для керамбітів кільце на закінчення руків'я, тільки допомагає водночас.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 |
| Вага ножа | 92 г |
| Довжина в складеному стані | 12 см |
| Довжина леза | 60 мм |
| Довжина ножа | 180 мм |
| Довжина ручки | 120 мм |
| Заточення леза | Однобічна |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Немає |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Матова |
| Твердість різального леза | 57 HRC |
| Тип | Складной |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴



