
Велосипед складаний CROSSRIDE 20 FLD ST "CITY FOLDING" Жовтогарячий
7 252 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3027-1
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед складаний CROSSRIDE 20 FLD ST "CITY FOLDING" Жовтогарячий 2021
Надійність комплектуючих
CROSSRIDE CITY FOLDING 20 — велосипед аматорського рівня від відомого бренда, який став гордістю українського велосипедного ринку, завдяки своєму ретельному підходу до процесу виробництва та використання тільки якісних матеріалів. Надійність усіх комплектуючих, які використовуються в процесі виробництва, гарантує довговічність велосипеда та його безпеку. Також він має привабливий, яскравий дизайн.
Шанувальники спокійної їзди
Говорячи докладніше про цей велосипед, це складаний велосипед ARDIS City Folding 20 аматорського рівня. У складеному вигляді прекрасно вміщається в автомобіль. Підійде для прихильників спокійної їзди рівними алеями та провулками, покритими рівним асфальтом. Рама виготовлена зі сталі Hi Tensil, що забезпечує надійність і стійкість виробу. Надійна жорстка передня вилка виготовлена зі сплаву сталі високої міцності.
Контроль динаміки руху
Гальма типу v-brake — якісний і недорогий механізм, призначення якого — забезпечення контролю динаміки руху, достатнього для безпечного катання. Легкі ободи, покришки з якісних поліматеріалів. Діаметр коліс становить 20 дюймів. Навісне обладнання Shimano Tourney.
Унікальна конструкція
Завдяки своїй унікальній конструкції CROSSRIDE CITY FOLDING 20" у лічені хвилини з невеликого багажу перетворюється на міський велосипед на двадцятих колесах, має сім передач. Попри сталеву раму, велосипед обладнаний безліччю алюмінієвих компонентів, як-от: підсідельний штир, кермо, кермова колонка, шатуни, що робить його вагу куди меншою.
Характеристики:
Клас: Міський
Тип підвіски: ригідна
Розмір рами, зріст: Універсальний
Стать: Універсальні
Матеріал рами: Сталь
Максимальна вага користувача: 100
Тип гальмівної ручки: Окремі
Кількість швидкостей: 7
Діаметр коліс: 20"
Манетки: SHIMANO SL-TX50
Механізм манетки: ТРИГГЕРНА (натисне на важелі)
Задний переключатель: SHIMANO RD-TY21 A Tourney
Гальма: POWER
Тип гальм: Солодкі
Покришки: Wanda
Колір: Чорний
Країна-виробник: Україна
Вага: 16 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Виробник | Ardis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Рік випуску | 2021 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Форм фактор рами | Складана |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 20" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 252 ₴








