Патріот PT-TRK19 ніж складаний на блістері
+ чохол у комплекті
Ніж чудової якості, лезо сірого кольору, ручка — кольорова
Довжина ножа: 21 см.
Довжина леза: 9.5 см.
Довжина ручки: 11.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вага ножа | 120 г |
| Довжина в складеному стані | 11.5 см |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина ручки | 115 мм |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Тип | Складной |
| Матеріал леза | Неіржавка сталь |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Заточення леза | Однобічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Ширина леза | 21 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Вага з піхвами | |
| Вага | 100.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


