Ніж складаний 523 на блістері
Ніж розкладної чудової якості, лезо чорного кольору, ручка — срібляста
Довжина ножа: 17 см.
Довжина леза: 8 см.
Довжина ручки: 9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 70 г |
| Довжина у складеному стані | 9.5 см |
| Довжина ножа | 170 мм |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 100 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴


