
Колесо заднє посилене під втулку з ножним гальмом 28" сталевий оцинкований обід
465 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 2074-ОПТ
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Колесо на потовщених спицях (3 мм) Втулку до цього коліс можна придбати окремо: Втулка задня в зборі Індія "Eagle" Характеристики: Гальмо — ножний спиці — 3 мм Обод — 28" Матеріал обода — сталевий оцинкований Профіль обода — одинарний Внутрішня ширина обода — 24 мм Зовнішня ширина обода — 32 мм Вага — 1.950 кг
ОПТ від 4 штук
ОПТ від 4 штук
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Колесо |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Тип профілю | Одностінний |
| Матеріал | Сталь |
| Кількість спиць | 36 |
| Стан | Новий |
| Ширина обода | |
| Ширина | 24 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр обода | 28" |
| Д | 27.5", 28" |
| Товщина спиць | 3 мм |
| Тип втулки | Под пятерик |
| Матеріал обода | Сталь |
| Спиці | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.