Роги на кермо алюмінієві прямі HX-Y01-18 Чорні
Класичні рога на руль
• Характеристики:
• Матеріал: алюміній
• Вага: 115 гр.
• Довжина: 110 мм.
• Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Для грип-шифту, Продаються парою, Сумісні з карбоновими рулями |
| Розмір | L |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Рога |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22.2 см |
| Довжина: | 12 мм |
| Грипси | |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴
