Велосипед AL 27.5" Ardis TITAN MTB AM DD рама 17" Бренд ARDIS Клас Гірський Тип Хардтейл Діаметр коліс 27.5" Матеріал рами Алюміній Вилка SR Suntour XCE 28" 100mm Кількість швидкостей 24 Тип гальм Дискові механічні Гальма Ares 160 мм Передній перемикач швидкостей Shimano FD-M313 ALTUS Задній перемикач швидкостей Shimano Tourney RD-TY300 Ручки перемикання (манетки) SHIMANO ST-EF51 (3/8) Гальмівні ручки SHIMANO ST-EF510 3x8 ск. Кермова колонка Neco 1-1/8" Система шатунів ProWheel 175 мм 42 зуби алюміній Касета SHIMANO CS-HG41, 11-32 зуб. 8 зв Цепь KMC 8 Speed Каретка Neco Картридж під квадрат Задня втулка Shimano TX505 32H CenterLock Передня втулка Shimano TX505 32H CenterLock Ободи Gravity 27,5" алюміній подвійний 36Н Покришки CST MTB 27.5x2.10 Кермо Ardis Алюмінієвий 31.8мм чорний Вынос руля Ardis Alloy 1.1/8-31.8 мм Підсідельний штир Алюміній 31.2 мм Сідло Velo Педалі Алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15.5 кг |
| Виробник | Ardis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 140 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Сірий |
| Рік випуску | 2021 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 17" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Кількість зірок | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 27,5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 475 ₴
