Дитячий велосипед для дівчаток Royal Baby Little Swan 16"
Київський велосипедний завод Ардіс не перестає дивувати приємними сюрпризами та 2017 року на ринок вийдуть кілька новинок. Одна з таких новинок — це дитячий велосипед Royal Baby Little Swan з колесами 18 "дюймів, а також менша модель із колесами 16" дюймів. У цьому разі — 16" та дюймова модель чудово підійде для дівчаток віком від 3 до 4 років і зростом від 95 до 115 сантиметрів. Особливу увагу хотілося б звернути на деталі цього велосипеда. Якість збирання й деталей у поєднанні з яскравим та індивідуальним дизайном роблять цей велосипед чудовим вибором як для малюка, так і для батьків. Практичність — ще один показник, де цей велосипед залишається одним із лідерів. Кошик і багажник для речей маленького велосипедиста, захист ланцюга та щитки для того, щоб речі дитини залишилися цілими та чистими та ручка на сидінні, якщо потрібно перенести велосипед у руках. Надійність — система гальм, на відміну від більшості подібних велосипедів, тепер на кермі, передній обідній і задній барабанний гальма зупинять велосипед навіть в екстрених ситуаціях, а додаткові колеса на велосипеді Little Swan не дадуть дитині впасти, якщо він ще не так добре катається.
бренд
Royal Baby
клас
Дитячий
Тип
без амортизації
Діаметр коліс
16"
матеріал рами
сталь
вилка
Ardis 16" сталь
кількість швидкостей
1
Тип гальм
барабанний ручний
гальма
Задній барабанний/ Передній обідній Royal Baby U-Brake
гальмівні ручки
Royal Baby дитячі, пластик
кермова колонка
Ardis 1/1 "
система шатунів
Сталь, однокомпонентний шатун
касета
freewheel 16t
ланцюг
Single Speed Royal Baby
каретка
Royal Baby Американка
задня втулка
сталь 28H з гальмом на гайках
передня втулка
сталь 28Н на гайках
обода
16" сталь 28Н
Шини
RoyalBaby 16x2.1
кермо
Сталь 25.4 мм
винос керма
Сталь, 1" з регулюванням висоти
підсідельний штир
Сталевий 25.4 мм
седло
Royal Baby дитяче
педалі
Пластик Royal Baby
гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11.5 кг |
| Виробник | Royal Baby |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вага | 80 кг |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Колір | Рожевий |
| Рік випуску | 2019 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Розмір рами | Менше 9" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ножний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Багажний кошик | Спереду |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Тип профілю | Одностінний |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кількість зірок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Регулювання підіймання керма | Так |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
| Діаметр коліс | 16" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 341 ₴

