Велосипед дитячий CROSSRIDE SONIC 20"
Матеріал рами:
Сталь
Гальма:
V-Brake
Колеса:
Обід ST
Аксесуари :
опорні колеса, дзвінок, захист ланцюга, крила, педалі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Ardis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 до 9 років |
| Максимальна вага | 80 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Колір | Червоний |
| Рік випуску | 2019 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Розмір рами | 9-11" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ножний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 115-130 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 105 см |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Багажник | Ні |
| Крила | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Тип профілю | Одностінний |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кількість зірок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання підіймання керма | Так |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
| Діаметр коліс | 20" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴
