Велосипед 24" Discovery FLINT DD 2021 рама 13"
Тип
Гірські; Підліткові
Тип амортизації
Хардтейл
Стать
Універсальний
Діаметр коліс
24"
Рама
високоміцна сталь "High tensile steel"
Вилка
Пружинно-еластомірна, хід 40 мм
Каретка
Картридж, квадрат HENGLONG XR-A01-1
Передній перемикач
SUNRUN FD-QD-35A
Ручки перемикання
SUNRUN SL-KDSG, грипшифти
Кількість швидкостей
21
Переднє гальмо
Обідній
Втулка передня
сталь, кулькові підшипники 14G 36H
Ободи
Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H
Гальма
обідні, v-brake Yinxing
Педалі
пластикові платформи з зачіпками, на кульковому підшипнику
Вага (кг)
15,9 кг
Призначення
Скрізь
Вага велосипедиста, кг
до 75
Країна виробник
Україна
Рік
2021
Кількість отворів під спицю
36
Матеріал рами
сталь
Розмір рами
13"
Кермо
Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 600 мм
Шатуни
Prowheel алюм. 24/34/42T із захистом від потрапляння одягу
Задній перемикач
SUNRUN RD-HG-40A
Касета/тріскачка
FALCON 14-28 7-ск
Ручки керма
Гума
Заднє гальмо
Обідній
Втулка задня
сталь, кулькові підшипники 14G 36H
Покришки
Wanda 24x1,95
Сідло
Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 240*150 мм Discovery
Додатково
підніжка (опорна стійка); брудозахисні крила
Гарантія
10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів
Підходить на зріст, см
130-150
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15.9 кг |
| Виробник | Discovery |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Максимальна вага | 75 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Колір | Синій |
| Рік випуску | 2021 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 13" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 40 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 600 ₴
