
Велосипед 26" DISCOVERY CANYON AM2 DD 2021 рама 17,5" Сріблясто-чорний з червоним
8 549 ₴
- Немає в наявності
- Код: OPS-DIS-26-348
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед 26" DISCOVERY CANYON AM2 DD 2021 рама 17,5"
Тип
Гірські
Тип амортизації
Двопідвіс
Стать
Універсальний
Задній амортизатор
є
Матеріал рами
сталь
Розмір рами
17.5"
Кермо
Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 680 мм
Шатуни
сталь, 24*34*42T із захистом від потрапляння одягу
Задній перемикач
SUNRUN RD-HG-40A
Касета/тріскачка
FALCON 14-28 7-ск
Ручки керма
Гума
Заднє гальмо
Дисковий механічний
Втулка задня
сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H
Покришки
Wanda 26X2.10 універсальний протектор
Сідло
Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 269*145 мм
Додатково
підніжка (опорна стійка); брудозахисні крила
Призначення
Скрізь
Вага велосипедиста, кг
до 100
Країна виробник
Україна
Рік
2021
Кількість отворів під спицю
36
Діаметр коліс
26"
Рама
Високоміцна сталь "High tensile steel" рама з заднім амортизатором 17.5"
Вилка
Пружинно-еластомірна, хід 40 мм
Каретка
Картридж, квадрат HENGLONG XR-A01-1
Передній перемикач
SUNRUN FD-QD-35A
Ручки перемикання
Sypo AC-N08, моноблоки
Кількість швидкостей
21
Переднє гальмо
Дисковий механічний
Втулка передня
сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H
Ободи
Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H
Гальма
дискові, механічні Yinxing DB-01 ротор 160 мм
Педалі
Пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику
Вага (кг)
18,9 кг
Підходить на зріст, см
160-175
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 18.9 кг |
| Виробник | Discovery |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Рік випуску | 2021 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 17.5" |
| Тип амортизації | Двопідвісний |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 40 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Сріблясто-чорний із червоним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 549 ₴