Гірський велосипед LEON XC-70 AL 27.5"
Тип
Гірські
Тип амортизації
Хардтейл
Підлога
Універсальний
Матеріал рами
алюміній
Розмір рами
20"
Кермо
Алюмінієвий, райзер, баттированный, д. 31,8 мм, ш. 660мм
Винос
Алюміній 90мм
Шатуни
Prowheel RAID-501 22-36 170мм
Задній перемикач
Shimano RD - M3100 SGS Alivio
Касета/трещітка
Shimano HG201-9 11-36T, касета
Ланцюг
KMC Z9
Передні гальма
Дискові гідравлічні
Втулка передня
Shunfeng SF-A217F, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик
Обода
DS-21, алюмінієвий, подвійний, пистонированный
Гальма
Tektro HD-M285 160/160, дискові гідравлічні
Сідло
Selle Royal
Вага (кг)
14,8 кг
Призначення
Скрізь
Вага велосипедиста, кг
до 110
Країна виробник
Україна
Рік
2021
Діаметр коліс
27,5
Рама
алюміній, сплав 6061, гидроформированные труби, внутрішня проводка тросів
Вилка
SR Suntour XCM, хід 100мм, гідравлічний локаут
Рульова колонка
NECO H148, 1,1/8, напівінтегрована
Каретка
VP з пило-вологозахистом
Передній перемикач
Shimano FD-M2020 Altus
Ручки перемикання
Shimano SL-M2010
Кількість швидкостей
18
Ручки керма
Резина
Задні гальма
Дискові гідравлічні
Втулка задня
Shunfeng SF-A217R, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик
Покришки
27,5x2,1
Підсідельний штир
Алюмінієвий, 400 мм, діам.: 30,4 мм
Педалі
Feiming FP-913ZU, алюміній
Гарантія
10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів
Підходить на зріст, см
175-185
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 14.8 кг |
| Виробник | LEON |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Рік випуску | 2021 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 20" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 799 ₴
