Велосипед 28" FORMULA MAGNUM AM 2022 рама 20.5"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 18.1 кг |
| Виробник | Formula |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Колір | Коричневий |
| Рік випуску | 2022 |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 20.5" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 50 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 900 ₴








