Дитячий велосипед FORMULA WILD 18"
Діаметр коліс - 18"
Батьківська ручка управління - Немає
Кількість швидкостей - 1
Розмір рами - 9"
Оснащення - Брудозахисні крила, дзвінок, бічні тренувальні колеса
Вага - 13 кг
Гарантія - 18 місяців на обладнання, 10 років на раму
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Виробник | Formula |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Колір | Червоний |
| Рік випуску | 2021 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 10 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ножний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴
