Велосипед 26" DOROZHNIK LUX 2022 рама 17"
Ця модель підходить як жінкам, так і чоловікам. За зростом підійде для людей від 155 до 170 см. Дуже легко купити цей велосипед можна з доставкою через наш інтернет-магазин.
Рама, вилка та кермо зроблені з міцної сталі, він одношвидкісний, шестіренька та ланцюг захищені щитком, щоб не потрапляв одяг. Стоїть заднє ножне гальмо та переднє обіднє. Задня втулка виготовлена в Чехії, сталева, каретка захищена від вологи та пилу.
На велосипед встановлені багажник, кошик, крила від бруду та підніжка. На такому велосипеді можна встановити на багажник дитяче крісло, але важливо пам'ятати, що попередня вага 25 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15.9 кг |
| Виробник | Dorozhnik |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Рік випуску | 2022 |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Розмір рами | 17" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ножний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Синьо-блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 250 ₴








