Алюмінієвий підсідельний штир з діаметром 25,4 мм
Матеріал: алюміній
Діаметр: 25.4 мм
Довжина: 300 мм
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал рамки | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсідельний штир |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 28.6 см |
| Призначення | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴
