Велосипед Crossride Cleo 27.5" 16" Біло/Бірюзовий
бренд
CROSSRIDE
клас
Гірський, Підлітковий
тип
хардтейл
діаметр коліс
27.5"
матеріал рами
алюміній
вилка
Zoom Aria 24 "(40мм хід) сталь
кількість швидкостей
21
тип гальм
дискові механічні
гальма
Дискові Ares Mechanical, ротор 160мм
передній перемикач швидкостей
SHIMANO FD-TY10 Tourney 3 ск.
задній перемикач швидкостей
Shimano RD-TZ50
ручки перемикання
SHIMANO SL-RS36 3х7 ск.
гальмівні ручки
Artek алюміній
рульова колонка
Neco 1-1 / 8 "
система шатунів
ProWheel 160 мм 42-32-22 сталь
касета
SHIMANO MF-TZ21-CP 14-28 зуб. 7 н.
ланцюг
KMC Z-50 Narrow 7ск 116 link
каретка
Neco Картридж
задня втулка
сталь QUANDO M68R МТВ 14Gx36 під фривил, дискові гальма
передня втулка
сталь QUANDO M68F МТВ 14Gx36H
обода
Panther 24 "алюміній подвійний 36н
шини
CST MTB 24х1.95
кермо
Алюміній 31.8 мм
винос керма
алюміній 1.1 / 8 "
підсідельний штир
Алюміній 27.2 мм
сідло
Ardis
педалі
пластик
гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15.7 кг |
| Виробник | Ardis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Рік випуску | 2020 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 18" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 27,5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 699 ₴
