Сумка підсідельна Roswheel GA-60 для інструменту кріпитися під сідло на сталеве кріплення й додатковою липучкою до підсідельної труби.
Особливості:
яскравий і стильний дизайн
водовідштовхувальний матеріал
швидкознімна
вирізняється високою якістю
має 2 відділ
зручні кріплення на липучках
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Roswheel |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 23 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 1 л |
| Особливості велосумки | Непромокальність, Швидкознімна кріплення |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533 ₴
