Сумка підсідельна Huasion з жорстким кріпленням. Верх і дно сумки жорсткі, додаткова змійка збільшує об'єм сумки, що надає велику місткість, є одна кишеня на блискавці.
Особливості:
швидкознімна
вирізняється високою якістю
має 1 відділ
є можливість збільшення об'єму сумки
світловідбивна стрічка
матеріал водовідштовхувальний
виробництво Тайвань
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Особливості велосумки | Непромокальна, Світловідбивна стрічка, Швидкознімне кріплення |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об'єм | 1 мл |
| Стать | Унісекс |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Вікова група | Для дорослих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴
