
Підшипник Craft 6200-ZZ 30х10х9 мм
48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2088
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник Craft 6200-ZZ
Зовнішній діаметр 30 мм
Внутрішній діаметр 10 мм
Висота 9 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Craft |
| Країна виробник | Литва |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴