
Колесо заднє під тріскачку 26" алюмінієвий обід
492 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2076
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Втулка з різьбою під тріскачку
Підшипники - насипні
Спиці - 2 мм
Обід - Maya 6061 AL
Матеріал обода - алюмінієвий сплав
Профіль обода - одинарний
Внутрішня ширина обода - 20 мм
Зовнішня ширина обода - 26 мм
Вага - 1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Одностінний |
| Ширина обода | |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Д | 26" |
| Діаметр обода | 26" |
| Матеріал обода | Алюмінієвий сплав |
| Тип втулки | Під тріскачку |
| Товщина спиць | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴



