
Колесо заднє під втулку з ножним гальмом 18" сталевий нікельований обід
426 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2072
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулку до даного колеса можна придбати окремо:
Характеристики:
Гальма - ножний
Спиці - 2 мм
Обід - 18"
Матеріал обода - сталевий нікельований
Профіль обода - одинарний
Внутрішня ширина обода - 25 мм
Зовнішня ширина обода - 33 мм
Вага - 0,960 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 960 г |
| Кількість спиць | 18 |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Одностінний |
| Ширина обода | |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Д | 18" |
| Діаметр обода | 18" |
| Матеріал обода | Сталь |
| Тип втулки | Под пятерик |
| Товщина спиць | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴