
Колесо заднє на черв'ячній втулці 20" сталевий обід
609 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2065
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Втулка - черв'ячна SANJIAN
Підшипники - насипні
Гальма - ножний
Зірка - 18Т
Спиці - 2 мм
Обід - 20"
Матеріал обода - сталевий фарбований
Профіль обода - одинарний
Внутрішня ширина обода - 24 мм
Зовнішня ширина обода - 31 мм
Вага - 1.61 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Одностінний |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина обода | |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Д | 20" |
| Діаметр обода | 20" |
| Матеріал обода | Сталь |
| Тип втулки | Черв'яна |
| Товщина спиць | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609 ₴



