Характеристики:
Втулка - черв'ячна SANJIAN
Гальма - ножний
Зірка - 18Т
Спиці - 2 мм
Обід - 24"
Матеріал обода - сталевий фарбований
Профіль обода - одинарний
Внутрішня ширина обода - 25 мм
Зовнішня ширина обода - 33 мм
Вага - 1.82 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Колесо |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Тип профілю | Одностінний |
| Матеріал | Сталь |
| Кількість спиць | 36 |
| Стан | Новий |
| Ширина обода | |
| Ширина | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр обода | 24" |
| Д | 24" |
| Товщина спиць | 2 мм |
| Тип втулки | Черв'яна |
| Матеріал обода | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 614 ₴




