
Колесо заднє на черв'ячній втулці 26" сталевий обід
612 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2063
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Втулка — черв'ячна SANJIAN
Підшипники — насипні
Гальмо — ножне
Зірка — 18T
Спиці — 2 мм
Обід - 26"
Матеріал обода — сталевий пофарбований
Профіль обода — одинарний
Внутрішня ширина обода — 25 мм
Зовнішня ширина обода — 33 мм
Вага — 1.9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Одностінний |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина обода | |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Д | 26" |
| Діаметр обода | 26" |
| Матеріал обода | Сталь |
| Тип втулки | Черв'яна |
| Товщина спиць | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612 ₴



