Характеристики:
Втулка - черв'ячна SANJIAN
Підшипники - насипні
Гальма - ножний
Зірка - 18Т
Спиці - 2 мм
Обід -
Матеріал обода - алюмінієвий сплав
Профіль обода - подвійний
Внутрішня ширина обода - 19,2 мм
Зовнішня ширина обода - 24,2 мм
Наявність гальмівних доріжок - є
Вага - 1.52 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Двостінний |
| Колір | Чорний |
| Ширина обода | |
| Ширина | 19.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Д | 26" |
| Діаметр обода | 26" |
| Матеріал обода | Алюмінієвий сплав |
| Тип втулки | Черв'яна |
| Товщина спиць | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773 ₴



