Бренд ARDIS Модель: Ardis Silver Bike 500 V-Brake 24" Класс: Одноподвесный Диаметр колес: 24" Материал рамы: Алюминий Передний переключатель: Shimano FD-TY300 Tourney 3 ск. Манетки: SHIMANO ST-EF60 3х7 ск Задний переключатель: SHIMANO RD-TY300 Tourney Количество скоростей: 21 Вилка Ardis 24 сталь Тип тормозов: V-brake Тормоза: Колодочные V-brake Тормозные ручки: пластик Рулевая колонка (Neco/VP) 1-1/8" Система шатунов: ProWheel 26, 170mm, 42-34-24 зуб. Сталь Кассета: Вольнобег SHIMANO MF-TZ21-CP 14-28 зуб. Цепь: KMC Z-51 Narrow Каретка NECO B910P картридж Обода: 24 Покрышки: 24x1,95 Руль: Сталь 25.4 мм Вынос руля: Стальной, L=90mm; 28.6mm/25,4mm Подседельный штырь: Стальной, L=220mm/25,4mm Седло: Ardis Педали: Пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17 кг |
| Виробник | Ardis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Колір | Синій |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 17" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Конструкція рульової колонки | Інтегрована |
| Кількість зірок | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
| Діаметр коліс | 24" |
| Багажний кошик | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 375 ₴
