
Колесо заднє в зборі 26" 36Н під втулку з ножним гальмом
449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1621
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колесо 26"
Обід: одношаровий, 36 спиць, сріблястий
Спиці: 36 штук, сталь
Втулка: сталь,
Ширина ободу: внутр 25 мм, зовнішня 33 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Одностінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Д | 26" |
| Діаметр обода | 26" |
| Матеріал обода | Сталь |
| Тип втулки | Под пятерик |
| Товщина спиць | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴
