Велосипед AL 29" DISCOVERY BASTION AM DD 2022 рама 21"
Недорогий гірський алюмінієвий велосипед — це Discovery Bastion. Український веловиробник Discovery цього року вирішив сконструювати велосипед не тільки на сталевій рамі, але й на алюмінієвій. Розмір рами в велосипеда 21 і підійде під зріст 190-200 см і вага до 120 кг
Виделка сталева амортизаційна з ходом 50 мм добре відпрацьовує та згладжує невеликі нерівності та вибої.
Трансмісія від LTWOO на 21 швидкість, хочемо помітити, що робили налаштування цього велосипеда та перемикання дуже пристойне. Гарантія на комплектуючі 1.5 року.
Гальма дискові механічні Yinxing з діаметром гальмівних дисків по 160 мм, вони в цьому ціновому сегменті не погані та пам'ятають, що для повної ефективності гальмування потрібно проїхати приблизно 20 км, зазвичай за цей період гальма притираються й краще гальмують.
Велосипед Дискавері Бастіон 29 зібраний на 29 колесах, що дасть не поганої накат і м'якість ходу, обід подвійний алюмінієвий, гума Wanda з універсальним протектором завширшки 2.10 дюйма.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 16.3 кг |
| Виробник | Discovery |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Коричневий |
| Рік випуску | 2022 |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 21" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 50 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 185-195 |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Конструкція рульової колонки | Інтегрована |
| Кількість зірок | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання підіймання керма | Так |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 712 ₴
