Велосипед 29" CROSSRIDE MADMAN рама 21"
Бренд
CROSSRIDE
Клас
Гірський
Тип
Хардтейл
Діаметр коліс
29
Матеріал рами
Сталь
Вилка
Crossride 29 (80 мм хід) сталь
Кількість швидкостей
21
Тип гальм
Дискові механічні
Гальма
Дискові Ares Mechanical, ротор 160мм
Передній перемикач швидкостей
Sun Run FD-QD-35 3 ск.
Задній перемикач швидкостей
SUNRUN RD-HG-18A FWD 6-7 ск.
Ручки перемикання (монетки)
Sun Run 3x7 ск.
Гальмівні ручки
Ares алюміній
Рульова колонка
Ardis 1/1"
Система шатунів
Сталь 175мм 42-32-22
Касета
трещітка SunRun 8зв.
Ланцюг
TaYa Chain, TB-65
Каретка
Neco Картридж
Задня втулка
Сталь 14х36Н
Передня втулка
сталь Shunfeng SF-A201F 14Gx36H
Обода
Gravity 29 алюміній подвійний 36Н
Покришки
Forza MTB 29x1.95
Кермо
Сталь 25.4 мм
Винос керма
Сталь 25.4 мм
Підсідельний штир
Сталь 25.4 мм
Сідло
Crossride
Педалі
Пластик
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Виробник | Crossride |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Рік випуску | 2019 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 80 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 185-195 |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Конструкція рульової колонки | Інтегрована |
| Кількість зірок | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання підіймання керма | Так |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
| Діаметр коліс | 29" |
| Багажний кошик | Немає |
| Тип велосипеда | Найнер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 362 ₴







