Педалі PD-18 пластикові на насипних підшипниках із відбивачем
Розмір платформи 90 х 75
Різь: 9/16 дюйма
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Флагман |
| Країна виробник | Китай |
| Вид педалі | Платформна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Характеристики педалі | |
| Вісь | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Підшипник | Насипний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Призначення | Гірські MTB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴

