Педалі чорні пластикові зі світловідбивачами
Різьблення М14
На пластикових втулках
Ширина 90 мм
Довжина 90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Флагман |
| Країна виробник | Китай |
| Вид педалі | Платформна |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | MTB |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Характеристики педалі | |
| Вісь | Сталь |
| Педали | Платформні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴

