
Підшипник каретки "Мінськ" 9 кульок
8 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0661
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник каретки "Мінськ" 9 кульок Підшипник на каретку Мінськ 9Ш – насипний підшипник з сепаратором на 9 кульок, який призначений для установки в каретку велосипеда моделі «Мінськ», а також аналогічних моделей, які мають такі ж розміри. Розміри підшипника: зовнішній діаметр – 34 мм, внутрішній діаметр – 24 мм., товщина – 7 мм Діаметр кульок в сепараторах дорівнює 6 мм. Зверніть особливу увагу на розміри, так як не всі міські вітчизняні велосипеди мають такі характеристики, наприклад до моделі «Україна» даний підшипник не підійде. Перевага насипних підшипників з сепараторами – їх простота і низька вартість, до того ж для їх заміни не потрібно мати професійних навичок. До мінусів відносяться – невеликий термін служби, невеликі навантаження, періодично необхідно обслуговувати сайти яких стоїть даний тип підшипників. Характеристики: Кількість кульок – 9 штук; Зовнішній діаметр підшипника – 34 мм; Внутрішній діаметр – 24 мм; Товщина – 7 мм; Товщина кульок – 6 мм; Призначення – установка в каретку (модель "Мінськ" та її аналоги); Матеріал – сталь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Основні | |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Тип навантаження | Радіостійка |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Сепаратор | Да |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 ₴