PIONEER 27,5" - гірський велосипед Київського велосипедного заводу Ардіс, з колесами 27,5 дюймів. Полегшена алюмінієва рама, алюмінієві шатуни Prowheel, алюмінієвий винос керма, алюмінієвий бренд; амортизуюча вилка Zoom 100 мм хід, дисковими механічними гальмами Bengal, удароміцні двошарові обода 27,5 дюймів.
Характеристики Ardis PIONEER 27,5" AL:
Клас велосипеда: MTB (Однопідвіс)
Бренд: Ardis
Модель: PIONEER 27,5"
Рама Алюмінієва
Розміри рам 17
Вилка ZOOM 27,5"; 25,5mm; хід 100mm
Рульова колонка NECO 1-1/8"x44x30мм
Винос ZOOM, алюмінієвий, L = 90mm; 28.6mm/31,8mm
Кермо ZOOM, алюмінієвий, L = 620mm/31,8mm;
Задній перемикач Shimano RD-TX35 Tourney
Передній перемикач Shimano FD-TZ30
Манеткиь SHIMANO TOURNEY ST-EF51 (3/7)
Гальма BENGAL Mechanical Disc Brake, Rotor Ø160 mm
Гальмівні ручки SHIMANO ST-EF51
Грипси Ardis
Система (шатуни) Prowheel 42/34/24 зуб., алюмінієві
Каретка NECO B910P картридж
Педалі FPD (NW-311), пластикові платформи
Ланцюг KMC Z-51 Narrow
Касета SHIMANO MF-TZ21-CP 14-28
Кількість швидкостей: 21
Обода Gravity 27,5", алюмінієвий, двостінний
Спиці 27,5"
Передня втулка QUANDO МТВ 14Gx36H, під дискове гальмо, алюмінієва, чорна.
Задня втулка QUANDO МТВ 14Gx36H, під дискове гальмо, алюмінієва, чорна.
Шини KENDA MTB 27,5"x2,10
Сідло MTB comfort
Підсидів. штир L=300мм; Ø27,2mm
Вага, кг: 15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15.6 кг |
| Виробник | Ardis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 17" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Конструкція рульової колонки | Інтегрована |
| Кількість зірок | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання підіймання керма | Так |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
| Діаметр коліс | 27,5" |
| Багажний кошик | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 311 ₴
