-5%

Електроскутер SPACE CARGO 10" 60B 800Вт 20А*г барабан/барабан свинцево-кислотний чорний 2026
31 366 ₴
29 866 ₴
- Готово до відправки
- Код: ESC-087
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроскутер SPACE CARGO 10" 60В 800Вт 20А·г барабан/барабан свинцево-кислотний чорний 2026
🔘 Діаметр колеса 10"
🔘 Покришки 10x3"
🔋 Ємність батареї А·г 20
📅 Рік 2026
⚡ Максимальна швидкість 40 км/год
🔌 Напруга 60
⚖️ Вага нетто 75 кг
⚙️ Потужність мотору 800 Вт
🏷 Бренд велосипеда SPACE
🔄 Сторона приводу задній
🧳 Багажник передній/задній багажник
🔋 Тип акумулятора (батареї) свинцево-кислотний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 75 кг |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Модель | Cargo |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 866 ₴

