
Ліхтар F30-3XPG, 1х16340, індикація заряду, ЗП Type-C, чохол, магніт, Box, помаранчевий
370 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4789
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліхтар F30-3XPG, 1х16340, індикація заряду, ЗП Type-C, чохол, магніт, Box
Кількість режимів роботи
4 (100%, 50%, 25%, SOS double click)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 91 г |
| Час роботи | 58 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність світлового променя | 150 м |
| Довжина | 124 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Кріплення | Ремінець |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Особливості ліхтаря | Пилостійкий, Вологостійкий, Водонепроникний, Протиударний |
| Режими роботи ліхтаря | Миготливий, Максимальний |
| Світловий потік | 300 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип заряду | micro USB, USB, Від мережі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 5000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴








