
Велосумка подовжена під сідло BC-BG166 14 * 13 * 9cm чорний
353 ₴
- Готово до відправки
- Код: BIB-052
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосумка подовжена під сідло BC-BG166 14 * 13 * 9cm чорний
Підсідельна сумка збільшеного об'єму BC-BG166 для перевезення дрібничок, запасної камери та інших необхідних для велосипедиста аксесуарів.Кріплення: за рейки сідла та підсідельний штирРозмір: 14*13*9 смКолір: чорний Матеріал: поліестер
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Велотрейд |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 14 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Особливості велосумки | Швидкознімна кріплення, Непромокальність, Стійкість до забруднень |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353 ₴