-8%

Велосипед з електроприводом 26" ST Dorozhnik eAQUAMARINE BH рама-17" 36B 12.5А*г 350Вт темно-синій YS 2055 2025
26 290 ₴
24 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: ELB-D-26-220
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед з електроприводом 26" ST Dorozhnik eAQUAMARINE BH рама-17" 36B 12.5А*г 350Вт темно-синій YS 2055 2025
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Рік випуску | 2025 |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 27 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Заднє гальмо | Ножне |
| Зарядний пристрій | Да |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Переднє гальмо | Обідній механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Рост велосипедиста | 170-185 |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 290 ₴