-вес велосипедиста 100 кг -цепь 112 лан., SKYS /Fuxingda Z-51, 7-8 -товщина спиці 14G -зріст велосипедиста 168-178 см -Ростовка рами 17" -рік 2025 -Діаметр колеса 27.5" -покришки 27.5" x 1,95, SKYS/CST C1918 -Обода 27.5" х 19 мм, алюміній, подвійний протиударний, 36H, 14G, JHT -Сідло 275*145 мм, SKYS/Huabei AZ-5517 -матеріал рами AL -Кількість швидкостей L3 R7 модель велосипеда MERCURY -задній перемикач RD-TZ50, 7 швидше. -Попередній перемикач SKYS/Aimeigao FD-TZ30 -Касета/трищітка SKYS/CST 7Sp, 7 швидше, 14-28Т -Бренд велосипеда SPACE -Матеріал виготовлення Алюміній -Кермо Алюміній, L 680 мм, чорний, MD-S302 -Винос Алюміній, довжина: 80 мм, MSA-M005-8 -Особливості матеріалу рами Алюмінієва, полегшена -Вилка Амортизаційна, сталь, travel-100 мм -Рульова колонка безнарізна, 1-1/8", SKYS/Mitchell QLP-31. -підніжка бічна, Changyu -Підсидельний штир Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, Weiwei -Втулка передня Високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, насипний підшипник, SKYS Shibo -втулка задня Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shibo -Шатуни Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7 -Категорія велосипеда Гірські -Ручки керма Грипси TD-508 -Тип заднього гальма Дисковий механічний -тип гальм дискові -Педалі зі світловідбивачами, Пластик, SKYS/Mitchell MX-P896 -каретка Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian -тормоза механічні, 160 мм, SKYS Power -ручки перемикання Моноблоки SKYS/Aimeigao ST-EF51, 21 -Пристрана виробник Україна -Стать універсальний -Тип амортизації Хардтейлу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Червоний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 172-180 |
| Рік випуску | 2025 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Конструкція рульової колонки | Інтегрована |
| Кількість зірок | 3 |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 199 ₴
