Характеристики
Діаметр колеса
10""
Ободи
10"" литий сталевий обід
Покришки
10х3""
Ємність батареї
20
Рік
2025
Кількість швидкостей
3
Максимальна швидкість
40
Потужність мотору
500
Напруга
60
Максимальний пробіг
65
Бренд велосипеда
SPACE
Модель велосипеда
TRITON
Тип амортизатора вилки
амортизаційна
Сторона приводу
заднє мотор колесо
Багажник
Нема
Тип мотора
прямой привод
Тип акумулятора (батареї)
свинцево-кислотний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 444 ₴
