-6%

Велосипед з електроприводом 28" AL Dorozhnik eCORAL DD FR рама-19" 36B 12.5А*г 500Вт фіолетово-синій YS 750 2025
33 615 ₴
31 615 ₴
- Готово до відправки
- Код: ELB-D-28-077
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Гарантия
10 лет на раму, 1год на оборудование
Вес велосипедиста
100 кг
Емкость батареи
12.5
Цепь
122 зв., КМС Z7 RB (anti rust), 7
Толщина спицы
12G
Рост велосипедиста
178 - 185 см
Ростовка рамы
19""
Год
2025
Диаметр колеса
28""
Покрышки
28"" x 45C, WANDA G5001
Обод
28"" х 17 мм, Алюминий, двустенный противоударный, 36H, 12G, HLQC-04
Максимальная скорость
35
Напряжение
36
Мощность мотора
500
Максимальный пробег
63
Материал рамы
AL
Седло
CRO 5438
Бренд велосипеда
Dorozhnik
Модель велосипеда
eCORAL
Ручки руля
JT-G35
Количество скоростей
R7
Задний переключатель
SHIMANO TY-300, 7 скор.
Касета / трещетка
SHIMANO TZ-500, 7 скор., 14-28T
Особенности материала рамы
Алюминиевая, облегченная
Материал изготовления
Алюминий
Втулка передняя
Алюминий, 36H, 14G, с QR, WANGZHEN 282FBQ
Педали
Алюминий, Feimin FP-960
Багажник
Алюминий, черный
Вилка
Амортизационная, cталь
Крылья
Высокопрочная сталь
Подседельный штырь
Высокопрочная сталь, 300 мм, FUWEI SP-200
Руль
Высокопрочная сталь, L 590 мм, СР, LUX / FEMALE/ RETRO
Шатуны
Высокопрочная сталь, под квадрат, 40T, S109P7
Тип тормозов
Дисковые
Тип переднего тормоза
Дисковый механический
Тип заднего тормоза
Дисковый механический
Тип амортизации
Жесткая
Сторона привода
задний
Каретка
Картридж, под квадрат, с пыле-влагозащитой, XuHua XH-08A
Ручки переключения
Манетка прав. L-TWOO A2 SL-V4007-7W-2, 7
Тормоза
механические, YINXING YX-DB-06
Тип мотора
редукторный
Рулевая колонка
резьбовая , 1-1/8"", XuHua XHF-6F
Тип крепления батареи
с крепл. к багажн.
Вынос
Сталь + Алюминий, длина: 60 мм, JSH-1803
Страна производитель
Украина
Пол
Унисекс
Подножка
центральная, JHT HLZJ-06D
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Рік випуску | 2025 |
| Дистанція пробігу | 63 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 6 час |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Заднє гальмо | Дисковий механічний |
| Зарядний пристрій | Да |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Конструкція вилки | Пружинно-еластомірна |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Переднє гальмо | Дисковий механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Рост велосипедиста | 175-190 |
| Тип амортизації | Передний |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 615 ₴