Велосипед з електроприводом 28" AL Dorozhnik eCORAL DD FR рама-19" 48 В 12.5 А·год 500 Вт темно-бірюзовий YS 767 20
33 366 ₴
- Немає в наявності
- Код: ELB-D-26-171
Велосипед з електроприводом 28" AL Dorozhnik eCORAL DD FR рама-19" 48 В 12.5 А·год 500 Вт темно-бірюзовий YS 767 20Немає в наявності
33 366 ₴
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
йййййййййййййй
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 6 час |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 366 ₴