
Машинка для стрижки акумуляторна з керамічними ножами VGR, Машинки для стрижки професійні машини OM-22
1 139 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5d3n689
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Машинка для стрижки акумуляторна з керамічними ножами VGR, Машинки для стрижки професійні машини OM-22
📌 Машинка для стрижки волосся VGR V-036 – це потужний та надійний інструмент для професійного та домашнього використання. Вона забезпечує точність і комфорт завдяки гострим лезам з DLC покриттям та вбудованому роторному двигуну, що працює зі швидкістю 7000 обертів на хвилину. Ця машинка дозволяє стригти волосся на різну довжину завдяки 8 насадкам, що ідеально підходять для створення стильних зачісок.
🔎 Переваги:
- ➕ Час повної зарядки: 4 години, що забезпечує тривалу та безперебійну роботу.
- ➕ Роторний двигун: з високою швидкістю 7000 об/хв для максимальної продуктивності.
- ➕ Вбудований літієвий акумулятор ємністю 2600 мАг: забезпечує до 200 хвилин автономної роботи без підзарядки.
- ➕ Леза з DLC покриттям: забезпечують гостроту і довговічність, легко стрижуть навіть густе волосся.
- ➕ Ергономічний дизайн: зручний для тривалого використання без втоми рук.
- ➕ USB Type-C заряджання: можливість заряджати машинку в будь-якому місці за допомогою кабелю USB Type-C.
- ➕ Можливість роботи як від акумулятора, так і від мережі: це надає універсальності та зручності у використанні.
🔎 Характеристики:
- ➕ Матеріал корпусу: метал, пластик
- ➕ Модель: VGR V-036
- ➕ Швидкість двигуна: 7000 об/хв,
- ➕ Потужність двигуна: 8 Вт.
- ➕ Матеріал лез: нержавіюча сталь
- ➕ Акумулятор: літій-іонний, 2600 мАг
- ➕ Живлення: USB Type-C, універсальна напруга (100-240 В)
- ➕ Термін роботи: до 200 хв
- ➕ Час заряджання: 4 години
🔎 Комплектація:
- ➕ Інструкція
- ➕ Машинка для стрижки волосся VGR V-036
- ➕ Комплект аксесуарів


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Тример для волосся портативний VGR, Водонепроникний тример для стриження бездротовий OM-22 |
| Колір корпусу | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 139 ₴








