
Набір для стрижки волосся на акумуляторі VGR, Класна машинка для стрижки волосся, Тример бездротовий ZG-83
697 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: o8qz8112n
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚙️ Набір для стрижки волосся на акумуляторі VGR, Класна машинка для стрижки волосся, Тример бездротовий ZG-83
📌 Попрощайтеся з громіздкими бритвами і дорогими салонами. Нова машинка для стрижки від VGR завжди пропонує салонну обробку. Він постачається з професійними лезами з нержавіючої сталі, зручними для шкіри, для найкращого досвіду гоління. Разом із кількома насадками-гребінцями, які підходять для різної довжини волосся до 12 мм. Професійне лезо з нержавіючої сталі забезпечує високу точність, значно знижує ризик зазубрин і порізів, пропонуючи вам краще ніжне гладке стрижку. Повний набір набору для догляду Машинки для стрижки волосся Набір для догляду за волоссям забезпечує хорошу роботу. Він підходить для домашнього використання всією родиною та подорожей.
📌 Точні та гострі леза машинки для стрижки
📌 Чоловіча машинка для стрижки волосся з лезами з нержавіючої сталі, що самозагострюються, правильно вирівняні для гладкого стрижки/підстригання, підстригає сухе та вологе, довге та густе волосся, не зачіпляючи та не висмикуючи. Леза машинки для стрижки мають R-подібну форму. Але якщо ви підстригаєте ним бороду, будьте обережні, якщо є прищі.
📌 компоненти
- ✅ Перемикач увімк./вимк
- ✅ Шнур живлення 2 м
- ✅ Професійні леза
- ✅ Потужний двигун
- ✅ Конічний важіль
- ✅ Світлодіодний індикатор
📌 Регульований конусний важіль
📌 Регульований конусний важіль дозволяє регулювати довжину різання від тонкого до довшого. Синій світловий індикатор буде вказувати на роботу машини.
📌 Кілька довжин різання
📌 Машинка оснащена 4 насадками-гребінцями (3 мм/6 мм/9 мм/12 мм). Користувачі можуть змінювати різні гребінці відповідно до особистих потреб. Ви також можете використовувати набір для догляду без гребінця для стрижки.
- ✅ Метод очищення: Суха щітка
- ✅ Матеріал виробу: Пластик (ABS)
- ✅ Довжина кабелю: 2 м
- ✅ Потужність: 10 Вт
- ✅ Вхід: AC100-240 В, 50/60 Гц
- ✅ Джерело живлення: Змінний струм
- ✅ Об/хв: 6500±500
- ✅ Довжина стрижки: 0,8-12 мм
- ✅ Матеріал леза: Нержавіюча сталь
- ✅ Направляюча гребінець: 4 (3-6-9-12 мм)
📌 Комплектація
- ✅ 1 x професійна машинка для стрижки волосся
- ✅ 1 х посібник користувача
- ✅ 4 x направляючі гребінці (3 мм/6 мм/9 мм/12 мм)
- ✅ 1 x захисний ковпачок
- ✅ 1 x Щітка для чищення
- ✅ 1 x мастило


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Багатофункціональний тример для стриження волосся й бороди, Машинка для стриження чоловіча ZG-83 |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 697 ₴








