
Професійна машинка для стрижки волосся на акумуляторі Vintage, Тример з регульованою довжиною KT-90
252 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4u3uq911c
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Професійна машинка для стрижки волосся на акумуляторі Vintage, Тример з регульованою довжиною KT-90
💡 Машинка для стрижки волосся Vintage T9-1&Bronze — це стильний і багатофункціональний пристрій для створення ідеальних зачісок та догляду за волоссям. Завдяки ергономічному дизайну, потужному роторному двигуну та довговічним лезам, ця машинка стане вашим надійним помічником як у домашньому використанні, так і у професійному догляді.
💡 Основні характеристики:
- ☑️ Живлення: акумулятор (Li-Ion, 1200 мАг, 3,7 В)
- ☑️ Заряджання: USB
- ☑️ Вага: 170 г
- ☑️ Час заряджання: 2 години
- ☑️ Потужність: 5 Вт
- ☑️ Тип товару: машинка для стрижки волосся / триммер
- ☑️ Двигун: роторний
- ☑️ Час роботи від акумулятора: 120 хвилин
- ☑️ Колір: Бронзовий
- ☑️ Розміри: 142 х 40 х 23 мм
- ☑️ Напруга: 100-240 В/50-60 Гц
- ☑️ Матеріал корпусу: пластик
💡 Комплектація:
- ☑️ Насадки для стрижки – 4 шт
- ☑️ Машинка для стрижки волосся VINTAGE T9
- ☑️ Щітка для чищення ножа
- ☑️ Зарядний кабель
- ☑️ Упаковка


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Гарний бездротовий тример, Машинка для стриження волосся з мотором, Машинка для стриження волосся й гоління KT-90 |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴







