
Велосипед з електроприводом 18" AL SPACE eELDORADO DD FR рама-15" 48B 10 А·год 500 Вт чорно-жовтий 2025
29 103 ₴
- Немає в наявності
- Код: ELB-SP-18-003
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бренд велосипеда SPACE Вага велосипедиста 100 кг. Вилка Амортизаційна, сталь Винос Довжина — 60 мм, висота — 220 мм Гарантія 14 днів Рік 2025 Ємність батареї 10 А·год Діаметр колеса 18/" Каретка Розбірна Задній перемикач Немає Категорія велосипеда Електровелосипед Касета/трищітка 1шв тріскачка Матеріал виготовлення Алюміній Матеріал рами AL Модель велосипеда eELDORADO Багажник Високоміцна сталь, чорний (матовий) Наявність крила з крилом St Потужність двигуна 500 Вт. Педалі Пластик Підсідельний штир 27,2 мм Напруга 48 B Передній перемикач Немає Покришки 18" x 2,125, Kenda Зрістовка рами рама-15/" Кермова колонка 25,4 мм Стать Універсальна Тип амортизації Хардтейл Сила тока 22 А Система асистування педалювання Є Тип втулки задньої DD тріскачка Сторона приводу задня Знімна/незнімна батарея знімна Тип акумулятора (батареї) літій-іонний Шатуни Сталь Тип кріплення батареї з креп. на підсідельний штир Тип двигуна редуктор. Тип роз'ємів Невлагозахищені роз'єми Рівні асистування педалювання немає Кількість швидкостей 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Дистанція пробігу | 35 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Розмір рами | 15" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Час заряджання акумулятора | 6 час |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 103 ₴